All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ mining motherboard dual ram channels ] match 122 Products.
PCWINMAX New A780 Desktop Motherboard Socket AM3 Micro ATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Mainboard for Office
| Form Factor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA Ports: | 4 |
| Memory Slots: | 2 |
Mainboard Intel B85 Gaming Motherboard LGA 1150 Support Usb3.0 And DDR3 Ram PC
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B75 Micro ATX Motherboard LGA 1155 Support 2nd/3rd Gen I3 I5 I7 DDR3 OEM ODM Original B75 Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B450M Plus Socket AM4 Motherboard Micro ATX DDR4 M.2 HD VGA Output B450 Chipset Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
V3 / V4 LGA 2011 Motherboard X99 Memory Cpu Kit Combination E5 2678
| Ports: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
Profession Motherboard H510 H610 Motherboard Ddr4 8gb Ram For Desktop H510
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Form Factor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA Ports: | 4 |
| Memory Slots: | 2 |
PCWINMAX B560 Motherboard Intel LGA1200 for 10th 11th Generation I3 I5 I7 I9 Processors Dual Channel 64GB DDR4 for Desktop
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
Integrated Motherboard H61 Socket 1155 Intel H61 Mainboard DDR4 DDR3
| Item Condition: | New |
|---|---|
| Package: | Yes |
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PS2 |

