All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
PCWINMAX New H510 LGA1200 DDR4 Micro ATX Mainboard Support 10th 11th Gen Processors OEM ODM Custom Logo Wholesale
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB GDDR5 128Bit Single Fan Full Size Desktop Graphics Card VGA HD DVI Wholesale In Stock
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX In Stock GT 730 2GB GDDR5 128Bit Full Size Single Fan Desktop Graphics Card VGA HD DVI Interface GPU Wholesale
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX H310A mATX Motherboard LGA1151 DDR4 Max 64GB with M.2 Slot Support Core i3 i5 i7 6-9th Gen OEM ODM Bulk Order
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Geforce GT 210 1GB 64Bit GDDR3 Low Profile Desktop GPU HD DVI VGA PCIe 2.0 x16 OEM Wholesale In Stock Fast Delivery
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1GB |
PCWINMAX B365 LGA1151 M ATX Motherboard DDR4 up to 64GB M.2 USB 3.0 Support 8th 9th Gen Processors OEM Wholesale
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Factory Direct H470 LGA 1200 mATX Motherboard DDR4 Max 64GB OEM ODM Support 10th 11th Gen CPU Wholesale
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX B365 Micro ATX Motherboard DDR4 up to 64GB LGA1151 Supports 8th & 9th Gen i3/i5/i7 Processors
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B365 Desktop Motherboard LGA1151 M ATX Support 8th 9th Gen CPU DDR4 up to 64GB M.2 USB 3.0 Mainboard OEM Wholesale
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
AMD Radeon R7 350 2GB Multi Display Video Card DDR5 128bit DVI HD VGA
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |

