All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super Graphics Card, 6GB GDDR6 Gaming PC GPU 192bit Video Card PCIe 3.0 x16 1660S Game Cards
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Video Memory Speed: | 1.4ns |
| Core Clock(Mhz): | 1530 / 1785 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB Graphics Card, 2048SP GDDR5 256 Bit GPU, PCIE 3.0 Gaming Video Card with HD/DP/DVI Ports for Desktop Computer
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
Gaming GeForce GT 1030 4GB DDR4 64-bit HD DVI Output Support DirectX 12 Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX GEFORCE GT 1030 4GB GDDR4 64-Bit Video Graphics Card GPU PCIe 3.0 DirectX 12 DVI HD SFF Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
Brand New GeForce GT 1030 2GB/4GB DDR4/DDR5 Optional 64-Bit Video Graphics Card GPU PCIe 3.0 DirectX 12 SFF Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX New Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Original VGA HD DVI Output Desktop Graphic Card for Working Gaming
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX New Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Desktop Graphics Card with VGA DVI HD Output
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon R7 350 Multi Display 2GB DDR5 512SP 128bit Video Graphics Card with DVI HD VGA Output Support OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
Mining Mainboard Rig X99 128GB LGA2011 Socket 1600MHz 1333MHz FSB HT
| Ports: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 128 GB |
GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit Low Profile GK208 VGA+HD+DVI Interface Graphic Cards 192SP
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 800 MHz |

