All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
PCWINMAX H470 Motherboard LGA1200 DDR4 Dual Channel up to 64GB M.2 PCI-E 3.0 Desktop Micro ATX Board for 10th 11th Gen Processors
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX New H470 LGA 1200 DDR4 up to 64GB mATX Motherboard Support 10th 11th Gen Processors
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX H410 MATX Motherboard LGA1200 DDR4 up to 64GB Desktop PC Board for 10th/11th Gen CPUs
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX New H610 Motherboard with DDR4 16GB 3200MHz RAM Combo Original LGA1700 ATX Mainboard RAM Kit Support OEM Custom
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX New H310A mATX Motherboard LGA1151 DDR4 Max 64GB with M.2 for 6th/7th/8th/9th Gen I3 I5 I7 Support OEM Bulk Order
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX New H110A Socket 1151 GDDR4 Max 64GB Micro ATX Original H110 Chipset Desktop Motherboard Support 6/7/8/9 Gen Processors
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
Mining Rig Mainboard H81 LGA1150 DDR3 1066MHz 1333MHz 1600MHz Memory
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Custom PC Motherboard Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Hard Disk Motherboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
H 61 Mining Motherboard Socket LGA 1155 DDR3 I3 I5 I7 800MHz 1066MHz 1333MHz
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
B250 Mining Motherboard BTC 12*1X PC1-E16X LGA 1151 DDR4 SATA3.0 Support
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Chipset: | Mining B250 |
| Maximum Ram Capacity: | 16GB |

