All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ mining motherboard dual ram channels ] match 123 Products.
Integrated Motherboard H61 Socket 1155 Intel H61 Mainboard DDR4 DDR3
| Item Condition: | New |
|---|---|
| Package: | Yes |
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
H310 ITX Motherboard Ram Capacity 32GB 3333MHZ 2 DDR4 DIMM
| Ports: | Wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Memory Bank: | 2 DDR4 DIMM |
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
Intel G41 Xeon Motherboard 2x1.5V DDR3 And DDR2 Ram DIMM 8GB
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
B450M-A B450 Desktop Intel PC Motherboard DDR4 DIMM 32GB Dual Channel For ASUS
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX HM77 Motherboard Kit with DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Mainboard Combo
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Motherboard LGA1200 Socket B560 Chipset Supports 11th and 10th Gen Intel Processors
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX Motherboard H310 DDR4 LGA1151 Original H310 Chipset Mainboard for 8th Gen I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Motherboard AM5 DDR5 Mainboard for Ry 9000/8000/7000 Series Processors
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B85 Custom PC Motherboard Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Hard Disk Motherboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Socket H61 LGA 1155 Intel PC Motherboard DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |

