All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ mining motherboard dual ram channels ] match 122 Products.
PCWINMAX B85 Custom PC Motherboard Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Hard Disk Motherboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Intel HM77 Motherboard PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B650M Gaming Wifi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Motherboard for R7 R8 R9 Series Processors Original B650 Chipset Mainboard
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Gaming AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Motherboard
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
H110M Gaming Motherboard Support 16gb Ddr4 2133MHz 2400MHz Memory
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B85 LGA 1150 Desktop Computer Motherboard 4 X DDR3 1600/1333/1066 MHZ With M.2 Slot
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX HM65 Industrial Motherboard LGA988 DDR3 Momory Slot 8G Industrial Mini ITX Board for Intel 2 3rd
| Ports: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Desktop PCIEx16 Computer Motherboard Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Mainboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX A780+ Gaming Motherboard DDR3 Dual Channel Mainboard For LGA940 938 AM2 AM2+ AM3 FX Series Processors
| Form Factor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA Ports: | 4 |
| Memory Slots: | 2 |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Motherboard for Core 8th 9th Generation CPUs Micro ATX DDR4 Motherboard
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |

