All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ mining motherboard dual ram channels ] match 119 Products.
PCWINMAX New H470 LGA 1200 DDR4 up to 64GB mATX Motherboard Support 10th 11th Gen Processors
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 M.2 DDR4 Slot Original H510 Chipset Micro ATX Motherboard Support 10th 11th Gen Processors
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX H410 Chipset LGA 1200 Micro-ATX Motherboard DDR4 Supports 10th 11th Gen Core i3/i5/i7, for Business Desktop & Office PC, Bulk Order
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX Industrial H110 Motherboard LGA1151 Support 6th 9th Gen i3 i5 i7 i9 with HD VGA COM for Automation POS Kiosk, Factory Direct
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Motherboard Support 11th 10th Gen
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Ports Desktop Micro ATX Motherboard Support 11th 10th Gen
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Motherboard Support Ry 3000/4000G/5000 Series CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Stable Platform for Gaming PC OEM Wholesale
| Chipset: | AMD A520 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
H61 MXL3.0 USB 3.0 H61 MXL H61 BC Main Board Support Intel And Design Logo
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Intel Desktop Mainboard B85 Socket 1150 2*DDR3 MAX To 16GB 1333 1600 Memory
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Desktop |
Mining Rig Mainboard H81 LGA1150 DDR3 1066MHz 1333MHz 1600MHz Memory
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |

