All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ graphic card for mining ] match 633 Products.
SSD 1TB M.2 NVME SSD Hard Drive 6Gb/S Interface HSSD-200
| Interface Rate: | 6Gb/s |
|---|---|
| Number Of HD: | 1pc |
| Item Condition: | New |
Computer 16GB Intel X58 Chipset Motherboard LGA 1366 Integrated
| Ports: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16GB |
Intel G41 Xeon Motherboard 2x1.5V DDR3 And DDR2 Ram DIMM 8GB
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
GTX 1070 8GB 256Bit DDR5 Three Cooling Fans 10010MHz Double HD DVI Double DisplayPort Support HDCP
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | NVIDIA |
B450M-A B450 Desktop Intel PC Motherboard DDR4 DIMM 32GB Dual Channel For ASUS
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
ASUS H110M Intel PC Motherboard DDR4 USB2.0 Micro-ATX 32G Support 6 7 8 9gen 1151 CPU
| Ports: | SATA |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
nVIDIA Gaming GPU GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
Brand New Motherboard AMD B450 Tomahawk Max For Gaming Desktop ATX B450
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
Solid 240 Gb 256 256gb 2.5" M.2 500gb Hd 2tb Ssd 120gb 480gb 240 Gb 240gb 1tb M2 Nvme Solid State Ssd
| Products Interface Rate: | 6Gb/s |
|---|---|
| Products Number Of HD: | 1pc |
| Products Item Condition: | New |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Motherboard DDR4 Support M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| Chipset: | AMD A520 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |

