All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ graphic card for mining ] match 633 Products.
PCWINMAX Original B450M Socket AM4 Motherboard Micro ATX DDR4 B450 Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX H65 Industrial Mainboard DDR3 Mini ITX HM65 Chipset Motherboard LGA 988 Socket
| Ports: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Original Gaming Motherboard for 4th 5th Generation CPU
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Server/Workstation |
PCWINMAX RAM GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Computer Desktop Module Memory Support OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR5 16GB RAM |
| Frequency: | 4800MHZ 5600MHZ |
PCWINMAX A780+ Desktop Motherboard LGA940 Support AM2 AM2+ AM3 Series Dual Channel DDR3 Desktop Mainboard
| Form Factor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA Ports: | 4 |
| Memory Slots: | 2 |
16GB GDDR5 5600MHz Desktop Module Gaming Memory OEM ODM Support 100% Full Compatibility
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR5 16GB RAM |
| Frequency: | 5600MHZ |
PCWINMAX G41 LGA775 Motherboard and 4GB 2666MHz DDR3 RAM E5 CPU Combo
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximum Ram Capacity: | 4 GB |
PCWINMAX Customized A520 AM4 Micro ATX DDR4 Motherboard A320M For Desktop
| Chipset: | AMD A520 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX New B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Motherboard Supports 12th/13th/14th Gen Intel Processors
| Chipset: | InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H610 DDR4 Motherboard LGA 1700 DDR5 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 Slot Micro ATX Mainboard Support 12th 13th 14th CPU
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |

