All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
PCWINMAX B75M2-Plus LGA 1155 Gaming Desktop Micro ATX Motherboard DDR3 Support I3 I5 I7 B75
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Mini ITX H310 DDR4 LGA 1151 Original Chipset Support 8th 9th Gen CPU PCI-E x 16 Slot Mini PC Motherboard
| Ports: | Wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32GB |
| Application: | Server/Workstation |
PCWINMAX H81 LGA1150 Gaming Motherboard Support 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB Original H110 Chipset Desktop Motherboard
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX OEM H610 Mini ITX LGA 1700 Gaming Motherboard DDR4 Support 10TH 11TH PCIe 4 SATA 6gb/s Desktop Mainboard
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Form Factor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64GB |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Motherboard LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Mainboard
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 128 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX G41 Set Motherboard LGA775 With Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Desktop Motherboard Kit
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximum Ram Capacity: | 4 GB |
PCWINMAX G31 Set Motherboard LGA775 with Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Desktop Motherboard Combo
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximum Ram Capacity: | 4 GB |
PCWINMAX A780+ Desktop Motherboard LGA940 for AM2 AM2+ AM3 ATX Dual Channel DDR3 Computer Motherboard
| Form Factor: | Micro-ATX |
|---|---|
| SATA Ports: | 4 |
| Memory Slots: | 2 |
PCWINMAX HM77 Motherboard Kit with DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Mainboard Combo
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |

