All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Geforce GT 705 GT710 GT 730 VGA Card 1GB Desktop 64bit Memory Bus PCI Express 2.0 X16
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 750 PCIe x16 4GB DDR5 128Bit 512SP Graphics Card with DP HD DVI Output
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
256Bit Memory Interface Radeon RX 580 16GB DDR5 Graphics Card with DP HD DVI Output
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 590 2304SP 8GB GDDR5 256Bit 6pin Desktop GPU Gaming Graphics Card with DP HD DVI Ports
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Geforce GTX 960 4GB DDR5 Gaming GPU Graphic Card DP DVI HD PCI Express 3.0 X16
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
GTX 960 4gb 256bit Ddr5 Mining Graphic Card 1304MHz 1753MHz PCI Express 3.0 X16
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit HD DP DVI Output Support DirectX 12 VR Ready OC Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1410MHz/1590MHz |
PCWINMAX Brand New B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP Output Micro ATX Motherboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB Gaming Graphics Card Video Card GDDR5 PCI Express x16 3.0 HD DP DVI Output GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Brand New Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Single Fan Low Profile GPU VGA DVI HD Output Desktop Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |

