All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
PCWINMAX RX 580 Graphics Card 8GB GDDR5 256Bit Video Card 3XDP 1XHD Output PCIe 3.0 Dual Fan Original OEM ODM GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB GDDR5 64Bit Single Fan HD DVI Output New Desktop Graphics Card Support OEM Wholesale
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX H510 Pro LGA1200 Micro ATX DDR4 3200MHz M.2 Slot Original H510 Chipset Motherboard for 10th 11th Gen CPUs
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super Graphics Card, 6GB GDDR6 Gaming PC GPU 192bit Video Card PCIe 3.0 x16 1660S Game Cards
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Video Memory Speed: | 1.4ns |
| Core Clock(Mhz): | 1530 / 1785 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB GDDR5 256Bit PC Gaming Video Card HD DP DVI PCI Express 3.0 for Desktop Computer GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit Gaming Graphic Card HD DisplayPort Interface
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU with HD/DP/DVI Ports
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX RX 5700 XT 8GB Graphics Card GDDR6 2560SP 256bit PCI-e 4.0 x16 Radeon GPU Computer Graphics Card Support Up to 8K Video Cards
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB/4GB DDR3/DDR5 Optional 64 Bit Graphics Card for PC with HD+HD+DP Ports Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX New RX 580 8GB GDDR5 Graphics Card 2048 SP PCIe 3.0 Dual Fan 256Bit HD/DP/DVI Ports for Desktop Computer
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |

