All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ mining rig motherboard ] match 44 Products.
PCWINMAX Radeon R7 350 Multi Display 2GB DDR5 512SP 128bit Video Graphics Card with DVI HD VGA Output Support OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
16 NM Mining Graphics Cards GTX 1060 6GB 192Bit 120W HD DVI DP
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | NVIDIA |
GTX 1060 gaming video card 3*DP Ports 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX RTX 2060 12GB 192BIT Boost Clock 1650 MHz GDDR6 Dual Fan Graphics Card DP DVI HD
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 12GB 192BIT GDDR6 GPU Graphics Card Dual Fan For Gaming Desktop
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit TU117 DVI/DP/HD PCIe 3.0 Original Chipset GTX1650 Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1410MHz/1590MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti Graphics Card 6GB GDDR6 192bit PCIe 3.0 x16 DP HD DVI Port 1500MHz PC VGA Card
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Video Memory Speed: | 1.4ns |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX Original GeForce RTX 3050 Graphics Card 8GB GDDR6 128Bit Dual Fans PCIe 4.0 1780MHz GPU Video Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1755MHz |
PCWINMAX RX 580 8GB Graphics Card 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 1257/1340MHz Gmaing PC Desktop Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8gb GDDR6 Graphics Card 128 Bit Original Chipset DP HD Output 1845MHz Desktop GPU
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |

