All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ mining rig motherboard ] match 44 Products.
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 10th/11th Gen Micro-ATX DDR4 Single M.2 VGA HD DP Output Mainboard
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
GTX 960 4gb 256bit Ddr5 Mining Graphic Card 1304MHz 1753MHz PCI Express 3.0 X16
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX GT 1030 2GB GDDR5 ATX Graphics Card - 64Bit Single Fan Design HD DVI Output For Desktop Video
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX GTX 1050 Desktop Graphics Card 2GB 128Bit GDDR5 Low Profile Dual Fan
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1050 2GB Low Profile Graphics Card Multi-screen GDDR5 128Bit GPU Video Card for Desktop PC
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Gaming Graphics Card PCIe 3.0 Original RX560 ChipsetGPU
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 960 4GB 128Bit GDDR5 Dual Fan PCIe 3.0 x 16 Gaming Graphics Card for Desktop PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX OEM Graphics Card GTX1050 4GB DDR5 128bit Dual Fans PCI Express 3.0 X16 1366/1468MHz Video Card
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Original GTX 960 Video Card 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Multi Port Desktop Gaming Graphics Cards
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX OEM GTX1050 4GB DDR5 128BIT Dual Fans 1354/1455 MHz 640SP PCI Express 3.0 X16 Graphics Card
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1290MHz |

