All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ graphic card for mining ] match 633 Products.
Mainboard Chipset Intel B75 LGA1155 Micro-ATX DDR3 1600MHz Desktop Motherboard
| Ports: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Micro ATX Gaming PC Motherboard With DDR3 M.2 USB 3.0 Port
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Computer Gaming Motherboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Dual Channel DDR4 32GB LGA 1151 Micro ATX Gaming Motherboard for Desktop
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX LGA1155 Motherboard H61 Micro ATX DDR3 Mainboard for 2rd 3th Generation Core i7 i5 i3
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX HM55 PGA988 Micro ATX DDR3 Desktop Motherboard Support 8GB Memory I3 I5 I7 Mainboard
| Ports: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel Hm55 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA1155 Micro ATX Motherboard Support 3rd/2nd Gen Core i3/i5/i7 CPU DDR3 Dual Channel SATA 3.0 USB 3.0 Stable OEM Motherboard for Business/Office PC
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX New H410 LGA 1200 DDR4 Dual Memory Channel 64GB Capacity H410 Chipset Motherboard Support OEM ODM
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Application: | Desktop/home/workstation |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bit Support DirectX 12 Dual Fan DVI DP HD Output Original GTX1060 Desktop GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
CE FCC ITX Motherboard Intel H510 Chipset LGA 1200 64GB Capacity Mini ITX DDR4
| Ports: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |

