All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ graphic card for mining ] match 633 Products.
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
Gaming Placa De Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Memory Interface
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 2622MHz |
Mini ITX Motherboard HM65 Socket PGA989 SATA 2.0 DDR3 1600MHZ 1333MHZ 1066MHZ
| Ports: | Wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32GB |
| Application: | Server/Workstation |
ITX Mainboard H81 945 Chipset Socket 775 DDR3 1600MHz 1333MHz
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16GB |
| Application: | Server/Workstation |
Intel ITX Motherboard HM65 INTEL Integrated 2x1.5V DDR3 DIMM 32GB
| Ports: | Wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32GB |
| Application: | Server/Workstation |
Desktop GPU NVIDIA HD7450 HD 6450 HD 6570 DDR3 2GB Directx 11
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX H310 Motherboard LGA1151 DDR4 Gaming MATX Mainboard Support 8th Gen I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Desktop PCIEx16 Computer Motherboard Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Mainboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Motherboard LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Mainboard
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 128 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX Motherboard H310 DDR4 LGA1151 Original H310 Chipset Mainboard for 8th Gen I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |

