All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop solid state drive ] match 139 Products.
AMD HD7700 Series Multi Display Graphics Card 2GB GDDR5 128Bit 6 Ports
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 800mhz |
Intel X58 Motherboard 16GB LGA 1366 DDR3 Integrated Supports DDR3 1333 1066 800 Memory
| Ports: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Intel HM77 Motherboard PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Intel HM76 Laptop Gaming Motherboard Supports 4 SATA PGA 989 Micro-ATX
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
RX 560 4GB 128Bit GDDR5 Gaming Graphic Cards 1216MHz OEM ODM
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
Computer 16GB Intel X58 Chipset Motherboard LGA 1366 Integrated
| Ports: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16GB |
RTX 3060M 6gb 192bit 49+MH/S Mining Graphic Card NON LHR 220-240V
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1284 MHz |
Placa De Video Colorful GTX 950 2GB 4GB GDDR5 128bit Support Sample DP DVI HD
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1124 MHz |
16 Nm Gaming Graphic Cards GTX 1060 3GB 5GB GDDR5 192 Bit Support HDCP 400W
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
CUDA Core 2304 PC Graphic Card 12nm RTX 2060 6GB DDR6 Bandwidth 336.0 Gb/S
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |

