All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop solid state drive ] match 139 Products.
B450M-A B450 Desktop Intel PC Motherboard DDR4 DIMM 32GB Dual Channel For ASUS
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX OEM GT 705 2GB 64Bit GDDR3 VGA DP HD Port Low Profile GPU Graphics Card for Office Home Desktop PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
DDR2 2GB Desktop RAM Memory ETT Original Chips 667MHZ 800MHZ 1.5V
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR2 |
| Frequency: | 2400MHZ |
2GB DDR2 667mhz 800mhz Desktop RAM PC 1.5V SODIMM Memoria
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR2 |
| Frequency: | 2400MHZ |
PCWINMAX AM4 B450 GDDR4 Desktop Micro ATX Motherboard B450 Chipset Gaming Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M Graphics Card 128-Bit Laptop GTX1650 Mobile 4GB VRAM GDDR5 Memory for Rig Desktops
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Core Clock(Mhz): | 1605MHz |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX GT 705 Graphics Card 2GB 64Bit Desktop Video Card Low Profile GPU with Bracket
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX GT 705 2GB 64Bit GDDR3 Low Profile Single Fan VGA DVI HD Port GPU Graphics Card for Desktop
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB Original H110 Chipset Desktop Motherboard
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
Intel Desktop Mainboard B85 Socket 1150 2*DDR3 MAX To 16GB 1333 1600 Memory
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Desktop |

