All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop solid state drive ] match 139 Products.
LGA1151 DDR4 Motherboard H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
PCWINMAX A320 A320M Micro ATX Motherboard - AMD AM4 Socket, DDR4, M.2 Motherboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Display Port, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI-Express X1, HD |
|---|---|
| Chipset: | For AMD |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX RX 5500 8GB GDDR6 128 Bit Gaming Radeon Graphics Card 2 * DP + 1 * HDM1
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Dual Channel DDR5 Micro ATX Gaming Motherboard Support R7 R8 R9 Processors
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Dual Channel DDR5 Gaming Motherboard Micro ATX for R7 R8 R9 Processors
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Gaming Wifi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Motherboard for R7 R8 R9 Series Processors Original B650 Chipset Mainboard
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Gaming AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Motherboard
| Chipset: | B650 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8GB - 128 bit Dual Fan Gaming PC Computer Video Card with HD DisplayPort
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5500 Graphics Card 8GB DDR6 128 Bit Video Card
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |

