All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop solid state drive ] match 142 Products.
PCWINMAX GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Port Multi Display PCIe3.0 * 16 Original GPU Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX GTX 750 Ti 4GB GDDR5 Multi Display HD VGA DVI Interface 640SP PCI Express 3.0x16 Graphics Card
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020/1085MHz |
Intel HM77 Motherboard PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Radeon RX 560 Graphics Card 4GB GDDR5 128Bit Single Fan DP HD DVI GPU Ports Support OEM
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Graphics Card Support OEM 4GB GDDR5 128Bit Single Fan DP HD DVI GPU Ports
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX New GeForce RTX 3050 Graphics Card 6GB GDDR6 96Bit HD DP Output PCIe 4.0 Low Profile for PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Low Profile GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit New PCIe 4.0 HD DP Output Graphics Card for PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 Low Profile GPU New 6GB GDDR6 96Bit PCIe 4.0 HD DP Output Graphics Card for PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Single Fan 4GB GDDR5 128Bit Graphics Card with DP HD DVI Ports GPU Support OEM
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB Gaming Graphics Card Video Card GDDR5 PCI Express x16 3.0 HD DP DVI Output GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |

