All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop computer motherboard ] match 453 Products.
PCWINMAX Industrial H610 Mini-ITX Motherboard LGA 1700, DDR4 for Intel 12th/13th Gen CPU, LAN, VGA & HD Ports, for Factory Automation & Digital Signage
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Form Factor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64GB |
Gaming PC Motherboard H310 LGA1151 Socket H310 Chipset 8th Gen I3 I5 I7 Socket 1151
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Intel H61 Motherboard Original Chips VGA PS2 ATX DDR3 16GB LGA1155
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
8GB RAM Computer DDR4 8GB 2400MHZ 2666MHZ 1.2V Normal Voltage Non ECC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Type: | DDR4 |
| Frequency: | 2400MHZ |
PCWINMAX H510 LGA 1200 Micro-ATX Computer Gaming Motherboard Support DDR4 64GB RAM Capacity NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX New OEM H610 Motherboard LGA1700 Supports 14th/13th/12th Gen Intel Core Processors MATX
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |
| Application: | Desktop/home/workstation |
Nvidia GTX 960 2GB GDDR5 4096x2160 Desktop Graphic Card 128bit 1178MHz
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
H110M Gaming Motherboard Support 16gb Ddr4 2133MHz 2400MHz Memory
| Ports: | Wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Original B450M Socket AM4 Motherboard Micro ATX DDR4 B450 Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX B75 Micro ATX Motherboard LGA 1155 Support 2nd/3rd Gen I3 I5 I7 DDR3 OEM ODM Original B75 Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |

