All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ vga card for pc ] match 199 Products.
Integrated Motherboard H61 Socket 1155 Intel H61 Mainboard DDR4 DDR3
| Item Condition: | New |
|---|---|
| Package: | Yes |
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
PCWINMAX Original Desktop Mainboard Kit G41 LGA775 Motherboard with 4GB DDR3 RAM E5 CPU and Fan
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximum Ram Capacity: | 4 GB |
H81 Motherboard 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Support Core Pentium Xeon
| Ports: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Computer Gaming Motherboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H81 LGA1150 Gaming Motherboard Support 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B365 Micro ATX Motherboard DDR4 up to 64GB LGA1151 Supports 8th & 9th Gen i3/i5/i7 Processors
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX LGA 1155 Combo H61 Motherboard + i5 3470 Quad Core CPU + 16GB DDR3 RAM + Fan Kit
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX HM77 Motherboard DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Original Gaming Mainboard
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
ITX Mainboard H81 LGA1150 Support 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Memory
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Server/Workstation |

