All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop computer motherboard ] match 445 Products.
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Motherboard Support 11th 10th Gen
| Ports: | SATA,PCI-Express X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop/home/workstation |
| Chipset Manufacturer: | Intel |
PCWINMAX OEM G31 MATX LGA775 Dual DDR2 Slots Max 4GB Original G31 Chipset Desktop Motherboard for Wholesale
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximum Ram Capacity: | 4 GB |
PCWINMAX AM4 B450 GDDR4 Desktop Micro ATX Motherboard B450 Chipset Gaming Mainboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 32 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX OEM H610 Mini ITX LGA 1700 Gaming Motherboard DDR4 Support 10TH 11TH PCIe 4 SATA 6gb/s Desktop Mainboard
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Form Factor: | Mini-ITX |
| Max Memory: | 64GB |
PCWINMAX Wholesale HM55 DDR3 Micro ATX PGA 988 OEM ODM Original HM55 Chipset Desktop Motherboard
| Ports: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel Hm55 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX H81 LGA1150 Micro ATX Motherboard Support 1333/1600MHz Dual Channel DDR3 for Desktop PC
| Ports: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Brand New B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP Output Micro ATX Motherboard
| Ports: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 64 GB |
| Application: | Desktop |
PCWINMAX HM77 Motherboard Kit with DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Mainboard Combo
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX New H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Computer Gaming Motherboard for 2th/3th Gen I3 I5 I7 Support OEM ODM Wholesale
| Ports: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX X79 Motherboard Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Support Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Ports: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 128 GB |

