All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB Graphics Card, 2048SP GDDR5 256 Bit GPU, PCIE 3.0 Gaming Video Card with HD/DP/DVI Ports for Desktop Computer
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
Gaming GeForce GT 1030 4GB DDR4 64-bit HD DVI Output Support DirectX 12 Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
Brand New GeForce GT 1030 2GB/4GB DDR4/DDR5 Optional 64-Bit Video Graphics Card GPU PCIe 3.0 DirectX 12 SFF Low Profile GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX New Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Desktop Graphics Card with VGA DVI HD Output
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon R7 350 Multi Display 2GB DDR5 512SP 128bit Video Graphics Card with DVI HD VGA Output Support OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit Low Profile GK208 VGA+HD+DVI Interface Graphic Cards 192SP
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 800 MHz |
GeForce GT 730K 4GB DDR5 64 Bit 384SP GK208 VGA+HD+DVI Interface Low Profile Graphic Cards
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 800 MHz |
CE FCC ROHS RTX3060 Graphics Card 6G 8Pin*2 55w 49Mh/S GDDR3 256 Bit
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1425MHz |
Graphic Card For Mining RX 570 8GB AMD GDDR5 256 Bit 4800MHZ 7000MHZ
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
RTX 3060M 6gb 192bit 49+MH/S Mining Graphic Card NON LHR 220-240V
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1284 MHz |

