All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ motherboard ide sata ] match 37 Products.
PCWINMAX B365 LGA1151 M ATX Motherboard DDR4 up to 64GB M.2 USB 3.0 Support 8th 9th Gen Processors OEM Wholesale
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Mainboard Chipset Intel B75 LGA1155 Micro-ATX DDR3 1600MHz Desktop Motherboard
| Ports: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX B365 Micro ATX Motherboard DDR4 up to 64GB LGA1151 Supports 8th & 9th Gen i3/i5/i7 Processors
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
PCWINMAX Combo Set & Bulk Price G31 LGA775 Motherboard with Xeon E5 CPU Micro ATX DDR2 Max 4GB Stable Office PC Combo Ready to Use, OEM Wholesale
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maximum Ram Capacity: | 4 GB |
Mainboard X58 Support LGA 1366 Socket Core I3 I5 I7 Desktop Computer
| Ports: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
Gaming Intel Mainboard X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Ports: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 128 GB |
Mining Mainboard Rig X99 128GB LGA2011 Socket 1600MHz 1333MHz FSB HT
| Ports: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 128 GB |

