All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ graphic card for mining ] match 633 Products.
PCWINMAX Original GTX 960 Video Card 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Multi Port Desktop Gaming Graphics Cards
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB 4GB GDDR3 GDDR5 Low Profile PCIe 3.0 x16 Video Card GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Original 1030 Chipset Graphics Video Card for Desktop
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Radeon R7 350 2GB DDR5 512SP Multi Display Video Card 128bit DVI HD VGA Output Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
Geforce RTX2060 Super 8GB OC Video Card GDDR6 448GB/S 8pin Cooling Fan
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1470MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit Video Card 1080P 2K 1770MHz PC Card HD DP DVI Output 1660Ti GPU
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Video Memory Speed: | 1.4ns |
| Core Clock(Mhz): | 1710 Mhz |
Desktop GPU Gtx 1060 5gb 160Bit GDDR5 Video Card With 3xDP Ports
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit With Dual Fans HD DP DVI Ports GPU Ray Tracing Video Card for Gaming PC
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super Dual Fans 8GB GDDR6 256 Bit HD DP DVI Ports GPU Ray Tracing Video Card for Gaming PC Support OEM ODM
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |
PCWINMAX GeForce RTX 3070 Gaming Desktop GPU 8GB 256-bit GDDR6 Original RTX3070 Chipset Video Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1730/1500 MHz |

