All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ graphic card for mining ] match 633 Products.
Pc GTX760 Gaming Graphic Cards 3GB DDR5 192 Bit 1046MHz HDM1 DVI VGA Interface
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1046MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit Gaming Graphic Card HD DisplayPort Interface
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX RTX 2060 12GB 192BIT Boost Clock 1650 MHz GDDR6 Dual Fan Graphics Card DP DVI HD
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 Gaming Graphics Card 4GB GDRR6 128Bit DVI/DP/HD
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1410MHz/1590MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 2060 12B GDRR6 192-bit HD/DP 1695 MHz Boost Clock VR Ready Dual Fan Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-Bit HD/DP/DVI 1680MHz Dual Fans 1680MHz Gaming Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | NVIDIA |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 1680MHz Dual Fans VR Ready HD DisplayPort DVI Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | NVIDIA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB DDR4 64Bit Computer Graphics Card Low Profile HD DVI Outputs GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 GPU 128-Bit 7.0Gbps Single Fan DP HD DVI Output Graphics Card
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan DVI HD VGA Output Low Profile GPU Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |

