All Products
-
STS RecycleVery good company!! They have the best product for the best price! -
michael bertolaciniGreat at helping make custom modifications and shipping fast
Keywords [ desktop computer motherboard ] match 445 Products.
PCWINMAX New GT1030 2GB DDR4 64Bit Computer Graphics Card Low Profile HD DVI Outputs GPU for HTPC with I/O Brackets
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX RTX 3050M Laptop Desktop GPU - 8GB GDDR6 128 Bit with HD Display Port Video Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1500MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 12GB 192BIT GDDR6 GPU Graphics Card Dual Fan For Gaming Desktop
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX RX 580 2048SP 16GB GDDR5 256Bit HD DP DVI Output PCIE 3.0 Dual Fan Computer Video Graphics Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX RTX 3050M Laptop Desktop GPU - 8GB GDDR6 128 Bit with HD Display Port Video Card
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1500MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 ITX Computer PC Gaming Video Graphics Card GPU 128-Bit
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX RX 5700 XT 8GB Graphics Card GDDR6 2560SP 256bit PCI-e 4.0 x16 Radeon GPU Computer Graphics Card Support Up to 8K Video Cards
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Motherboard Support Ry 3000/4000G/5000 Series CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Stable Platform for Gaming PC OEM Wholesale
| Chipset: | AMD A520 Chipset |
|---|---|
| Expansion Slots: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
H61 MXL3.0 USB 3.0 H61 MXL H61 BC Main Board Support Intel And Design Logo
| Ports: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Shipped In 5 Days After Payment |
|---|---|
| CPU Type: | Support Intel 32nm Processor Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
X79 Express Chipset Gaming Mainboard Kit Xeon X79+DDR3 RAM 4GB 8GB+E5 CPU
| Ports: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Type: | Intel |
| Maximum Ram Capacity: | 64GB |

